۱۳۹۲ فروردین ۲۴, شنبه

ایمیل یک بار مصرف!

شاید در گردش از سایتهای مختلف متوجه شده ای که برخی از سایتها برای مشاهده مطالب لینک ها و گاهی دانلود از شما عضویت می خواهند شاید هم گاهی خواسته اید که در یک سایت عضو شوید تا ببینید این سایت امکانات و ارزش عضویت را دارد یا خیر؟اما بخاطر اینکه دوست ندارید از ایمل شخصی خود(بخاطر سو استفاده ها اسپم ها ایمیل های تبلیغاتی و ..)استفاده کنید در اینجا سایتی وجود دارد که به شما یک سرویس ایمیل یک بار مصرف ارائه می دهد که می توانید با یک ایمیل یک بار مصرف در سایت عضو شده و عضویت در این سایت را تجربه کنید.برای ورود به این سایت از این پیوند استفاده کنید و بعد از ورود در کادر مشخص شده یک نام وارد نمایید و سپس دگمه SET TEMPORARY MAIL را بزنید.
تمام شد میل شما ایجاد شده و برای 24 ساعت قابل استفاده است تنها کافی است یک بار صفحه را Refresh کرده و در سایت هایی که می خواهید بطور آزمایشی در آنها عضو شوید ثبت نام کنید ایمیل آدرس شما نیز بصورتی که ثبت کرده اید در کادر مشاهده می شود و قابل کپی برداری است.یک نکته از این ایمیل برای ثبت نام در سایت های معتبر مثل بالاترین و. .. استفاده نکنید زیرا به محض اینکه معلوم شود ایمیل جعلی است اکانت شما تعلیق خواهد شد همچنین اگر در سایتی بطور آزمایشی ثبت نام می کنید سعی کنید اگر بعدا خواستید در سایت بمانید از اسامی رند استفاده نکنید تا با انقضا میل اسم یوز مورد علاقه شما نیز نسوزد و یا اگر خواستید در سایتی بمانید در طی 24 ساعت اول سایتهایی که قابلیت تغیر میل را دارند میل اصلی خود را وارد نمایید.
همچنین سایت دیگری نیز وجود دارد که به محض ورود شما بصورت اتوماتیک یک ایمیل ده دقیقه ای ایجاد می کند که مانند سرویس بالاست اما با مدت زمان اندک تری در صورتی که به زمان بیشتری نیز نیاز داشتید سایت به شما اجاز استفاده بیشتر از ده دقیقه را نیز می دهد.
برای جلوگیری از خرابکاری تحدید و فحاشی در اینترنت هیچکدام از این سایتها امکان ارسال میل را ندارند و فقط می توانند به منظور امتحان عضویت در سایتهای مختلف میل دریافت کنند اگر به قصد ارسال ایمیل می خواهید وارد این سایتها شوید این نکات را در نظر داشته باشید.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر