۱۳۹۲ مهر ۲۴, چهارشنبه

کامنت توهین آمیز از سوی اکانت جعلی نبوده و مستقیما توسط نعیمه اشراقی ثبت شده است.

پس از توهین نعیمه اشراقی به خانواده شهدا و بازتاب آن در رسانه ها عده ای از اصلاح طلب ها و دوستداران آیت الله خمینی و خود خانم اشراقی ادعا کردند که توهین از طریق یک اکانت جعلی در صفحه ایشان ثبت شده ولی این مطلب حقیقت ندارد.کامنتی که خانم اشراقی ثبت کرده اند.

اسکرین شات پیج اصلی خانم نعیمه اشراقی
  
اسکرین شات پیج جعلی که بعنوان مقصر این کامنت معرفی می شود.


نکته قابل توجه دیگر این است که ظاهرا پیج جعلی از 28 سپتامبر هیچ ورودی به فیسبوک نداشته و با مقایسه لبه دو تصویر مشخص می شود که کامنت از اکانت اصلی ثبت شده است.همچنین تکذیبیه ای از سوی نعیمه اشراقی ثبت شده که بعدها از پیج برداشته شد.تعدادی کامنت نیز زیر کامنت نعیمه اشراقی ثبت شده بود که ثابت می کرد کامنت از سوی پروفایل اصلی ثبت شده است.
در اینجا نیز می توانید شهادت یکی از شاهدان که کامنت توسط خود خانم اشراقی ثبت شده را مشاهده نمایید.

درپروفایل خانم مسیح علینژاد نیز می توانید شهادت خانم مسیح علینژاد ر ا که کامنت توسط نعیمه اشراقی ثبت شده را مشاهده نمایید.
ما از خانم اشراقی می خواهیم بخاطر توهینی که به خانواده معظم شهدا کرده از خانواده های شهدا یک پوزش خواهی ساده بکند و بهتر است برای جلوگیری از آبرو ریزی بیشتر اکانت فیسبوک خود را دیس اکتیو بنماید

۱ نظر:

  1. اکانت فیسبوک خود را دیس اکتیو بنماید ؟!! کجای کاری دوست عزیز ؟!!!!!! دارو دسته خمینی چی ها سه تا سور به فاحشه های شهر نو زدن و دست اونا رو با دستبند فولادی از پشت بستن !!!! اونقدر پررو بی شرف و بی حیا تشریف دارن که با این حرفا از رو نمیرن که دوست عزیز !!! خمینی خودش میگفت : ای روحانیون و ای علمای اسلام و حوزه های علمیه ! لاکن هرچی هم بهتان فحش و ناسزا و افترا زدند شما از رو نروید و اسلام عزیز را با چنگ و دندان حفظ کنید و نگذارید این شجره طیبه بخشکد و این دکان پر رونق از رونق بیفتد !!

    پاسخحذف